Movies
Ratings
808
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5- Werewolf by NightRated ★ 2.5
- RevelationRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0- Mission: CrossRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 1.5
Project SilenceRated ★ 1.5- Officer Black BeltRated ★ 2.5
- UprisingRated ★ 2.0
- Hijack 1971Rated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Man of ReasonRated ★ 2.0