Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Drawing CloserRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0