Movies
Ratings
399
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5