Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
All That JazzRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5