Movies
Ratings
342
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- ZzangRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0
The Secret Life of BeesRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Little ChildrenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The RingRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.0
Man on the MoonRated ★ 4.0