Movies
Ratings
572
Crying FistRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5