Movies
Ratings
547- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0