Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 2.5
AnthropoidRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5- Withstanding and ExistingRated ★ 3.0