Movies
Ratings
520- No Other ChoiceRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5- TwentyRated ★ 2.0
- The Night of the ProphetRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5- Hijack 1971Rated ★ 2.5
- The PlotRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.0- NightbitchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- Dark NunsRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 1.5- Don't MoveRated ★ 3.0
- Carry OnRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.0- HarbinRated ★ 4.0