Movies
Ratings
294
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0- Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0

On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5