Movies
Ratings
301
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5