Movies
Ratings
166
BigRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Sin CityRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5