Titles you rated
Gantz:ORated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 2.5
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5