Movies
Ratings
25
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0