Movies
Ratings
297
Frozen IIRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0