Movies
Ratings
834
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Antarctic JournalRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
FallRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0- Leave the World BehindRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5