Movies
Ratings
431
BrokerRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0- OtherLifeRated ★ 3.0
- ForgottenRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 1.5
I OriginsRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0