Movies
Ratings
316
JokerRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.5