Movies
Ratings
645
Project Hail MaryRated ★ 5.0- SiratRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 4.0