Movies
Ratings
801
Wicked: For GoodRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

PlaneRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
When in RomeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5- Carry OnRated ★ 3.5
The GuardianRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5- What Happens LaterRated ★ 3.0
- Arthur the KingRated ★ 3.5
All of Us StrangersRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0- AtlasRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5