Movies
Ratings
97
14 sai no SioriRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Magic And LossRated ★ 4.0
This Magic MomentRated ★ 4.0
Fukushima: A Nuclear StoryRated ★ 3.0
Somewhen, SomewhereRated ★ 5.0
No Where, Now HereRated ★ 4.0- 新世界の夜明けRated ★ 5.0
#SpreadRated ★ 4.0
Street Kingdom Jibun no Oto wo Narase.Rated ★ 4.5
Pola XRated ★ 4.0
WandaRated ★ 4.0- VagabondRated ★ 4.0
- Love and FearRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
RepriseRated ★ 4.0
Oslo, August 31stRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Kyojo RequiemRated ★ 3.0
Hodonaku, OwakaredesuRated ★ 5.0