Movies
Ratings
101
Stuart LittleRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.0- Steel RainRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0