Movies
Ratings
794
The FallRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0