Movies
Ratings
55
Perfect SenseRated ★ 0.5
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
In the HouseRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0