Movies
Ratings
321
This Charming GirlRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
PajuRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.5
Out of AfricaRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 4.0
- The LetterRated ★ 2.0

The TruckRated ★ 2.5- A Single SparkRated ★ 3.5
- Seven Years-Journalism without JournalistRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 2.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0- City Of The Rising SunRated ★ 3.0
The Ghost WriterRated ★ 2.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 3.0