Movies
Ratings
668
Poor ThingsRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Flavors of YouthRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Trolls World TourRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Tales from EarthseaRated ★ 2.5
Pom PokoRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0- RRRrrrr!!!Rated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
ShameRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0