Movies
Ratings
163
DriveRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
Love's WhirlpoolRated ★ 4.0
The Vortex of LoveRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Spring BreakersRated ★ 1.0
MirrorsRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Call UpRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Donnie DarkoRated ★ 4.0
Trick: The Movie 2Rated ★ 4.0
The Extreme SukiyakiRated ★ 3.5