Movies
Ratings
1417
IncendiesRated ★ 4.0
A Room with a ViewRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
You Can't Take It with YouRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5- Train DreamsRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Stage DoorRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
One Hundred Children Waiting for a TrainRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 4.5