Movies
Ratings
734
Once We Were UsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5- SiratRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 5.0- MaterialistsRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5- Hi.5Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0