Movies
Ratings
230
Total RecallRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 0.5
Blade IIRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0