Movies
Ratings
210
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
DenialRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5