Movies
Ratings
186
The MartianRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0- MapadoRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0