Titles you rated
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.5
Asteroid: Final ImpactRated ★ 2.5
The Third MurderRated ★ 4.5
Our Souls at NightRated ★ 4.5
IdaRated ★ 4.0
Nomitori SamuraiRated ★ 1.5
Samurai SenseiRated ★ 4.5
BestsellerRated ★ 3.5
Warm Water Under a Red BridgeRated ★ 3.5- The Ugly DucklingRated ★ 2.5
ViralRated ★ 2.0
KafkaRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0- Miracle MileRated ★ 3.5
13 AssassinsRated ★ 3.5
Sliding DoorsRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.5
SekigaharaRated ★ 4.5
The Crossing IIRated ★ 2.5