Movies
Ratings
1124
Project Hail MaryRated ★ 1.5
The Devil, ProbablyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
13 AssassinsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 5.0
The Big SleepRated ★ 4.0- CloudRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 5.0- Brief EncounterRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
The Band WagonRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyRated ★ 3.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.5