Titles you rated
CluelessRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 1.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0