Movies
Ratings
127
TenetRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5