Titles you rated
The NunRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0- Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5