Titles you rated
The KingRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5- ForgottenRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0