Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0