Movies
Ratings
1625- The World of LoveRated ★ 4.5
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- BossRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
8½Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5