Movies
Ratings
791
Project Hail MaryRated ★ 4.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.0
Belle de JourRated ★ 3.5
The Philadelphia StoryRated ★ 4.5- The CountRated ★ 3.5
- Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
MRated ★ 3.5