Movies
Ratings
209
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
The TitanRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0