Titles you rated
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 5.0- Tune in for LoveRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5