Movies
Ratings
679
ElioRated ★ 1.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.0- Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 0.5
MonsterRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
VivariumRated ★ 1.0
Don't Buy the SellerRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Carl’s DateRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 1.0