Movies
Ratings
125- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5- The Running ActressRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 0.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 0.5- ResistanceRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
YoungjuRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 0.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 0.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
GravityRated ★ 0.5
Take OffRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.0
3 GenerationsRated ★ 1.5- Moon YoungRated ★ 1.0