Movies
Ratings
396
PredestinationRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
The GameRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Hard HitRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0