Movies
Ratings
763
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0- Our PresidentRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0