Movies
Ratings
181
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The Cornered Mouse Dreams of CheeseRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0- Loop DreamsRated ★ 5.0
Project Dreams - How to Build Mazinger Z's HangarRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0- MicrohabitatRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 4.0
Library WarsRated ★ 1.5
Close Range LoveRated ★ 0.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0