Movies
Ratings
325
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- The Senior ClassRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 3.0
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 3.0
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0