Movies
Ratings
329
The White TigerRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- IncantationRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 1.0
The MediumRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5